VOX 50SBV684U
VOX 50SBV684U
11% ušteda.
MP cena: 35.999,00 Cena za online poručivanje 31.990,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 4.009,00
Šifra
131548
Brand
VOX
Energetski razred:
f
Informacioni list
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
VIDAA OS
VOX DLED televizor 50SBV684U Smart 4K
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDLED
Operativni sistemVIDAA OS
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
H.265 podržan
Slika
osvežavanje: 60 Hz
DRM & HDR, HLG
HDR10
UHD Upscaler
osvetljenje: 250 nits
kontrast: 5000:1
broj boja: 1,07B boja
ugao gledanja: 178°/178°
Zvuk
audio snaga: 30 W (max)
Dolby Digital
Dolby Digital AC-3 Support
WiFida
Bluetoothda
LAN Ethernet (RJ-45)
Priključci
3 x HDMI 2.0
2 x USB 2.0
1 x mini AV-in
1 x RJ-45
1 x COAXIAL
1 x 3,5 izlaz za slušalice
1 x CI+
HDMI CEC
Smart
Voice control (glasovna kontrola)
VIDAA store
YouTube, Netflix, Prime video, EON,Disney+, EON, Deezer, Plex
Web browser
Video snimanje (PVR)
Višejezični OSD
Sleep Timer
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije65 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Tip postoljanožice
Dimenzije sa postoljem1110,5 x 703 x 288,6 mm
Dimenzije bez postolja1110,5 x 684 x 78,2 mm