- Šifra
- 134788
- Brand
- TCL
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 85" [ 216 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Google TV
- HDR podrška
- da
| TCL televizor 85C8K MiniLED | |
| Dijagonala ekrana | 216 cm |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix |
| Tip osvetljenja | Mini LED |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Poboljšavanje jasnoće | UHD Deep Learning AI SR |
| Operativni sistem | Google TV |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | Da |
| Procesor za sliku | AiPQ Pro Processor |
| Slika | |
| Quantum Dot Pro | |
| Podešavanje boja: 2P/multipoint/CMS 1D LUT 256 3D LUT | |
| 17x17x17 calibration | |
| Digital Noise Reduction | |
| High Dynamic Range (HDR): Da | |
| Zvuk | |
| Izlazna snaga zvučnika: 90 W | |
| Dolby AC4 | |
| Dolby TrueHD | |
| Dolby Atmos | |
| DTS Virtual-X Virtualization | |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Da |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 1 x USB 3.0 | |
| Digitalni audio optički izlaz | |
| 2 x RF ulaz | |
| CI+ | |
| eARC: Da | |
| Smart | |
| Netflix | |
| YouTube | |
| Amazon Prime | |
| Apple TV+ | |
| Funkcije za PlayStation 5 | |
| ALLM (automatski režim niskog kašnjenja) | |
| VRR (Variable Refresh Rate) | |
| AMD FreeSync Premium Pro | |
| Gaming | |
| Game mode | |
| Sports mode | |
| Multipicture | |
| Tajmer za uspavljivanje | |
| Ostalo | |
| Automatski nivo jačine zvuka | |
| Dolby Vision IQ | |
| HDR10+ | |
| HDR10 | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja električne energije | 128 kWh/1000h |
| VESA standard | 600 x 500 |
| Dimenzije sa postoljem | 1880 x 1110 x 379 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1880 x 1070 x 53 mm |
| Težina sa postoljem | 41,6 kg |
| Težina bez postolja | 38,9 kg |
| Boja | Crna |
| Dodatno | |
| Lako odvojivo postolje | |
| Nožice | |
| Podesivo postolje | |
| Skrivanje kablova | |
| Ambiejentalni režim | |
| PIP (Slika u slici) | |
| PVR snimanje | |
| Roditeljska kontrola | |
| Automatsko pretraživanje kanala | |
| Automatsko prepoznavanje medija | |
| Teletekst | |
| EPG | |
| Preslikavanje ekrana | |
| Wi-Fi Direct | |
| Wi-Fi Display | |
| 2x2 MiMO | |
| Apple AirPlay 2 | |
| Chromecast | |
| Miracast | |
- Model:
- TCL 85C8K MiniLED
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

