SONY KD75XG8596BAEP
Dodaj u listu želja
Šifra
60620
Brand
SONY
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Smart
da
DVB-T2
da
DVB-S2
DVB-S
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Sony LED televizor KD75XG8596BAEP Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Rezolucija3840 x 2160pix 4K Ultra HD
Forma ekranaravan
3D tehnologijane
Smart TVda
Androidda
Digitalni tjuner2x DVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
PVRda
Slika
pozadinsko osvetljenje: Edge LED
prigušivanje pozadinskog osvetljenja: zatamnjivanje po ivicama
HDR10, HLG, Dolby Vision
procesor za sliku: 4K HDR Processor X1
poboljšavanje jasnoće: 4K X-Reality PRO
poboljšavanje boja: Live Colour tehnologija, TRILUMINOS ekran
poboljšavanje kontrasta: Dynamic Contrast Enhancer, Object-based HDR remaster
poboljšavanje prikaza pokreta: Motionflow XR 800 Hz
podrška za HEVC
Zvuk
snaga audio izlaza: 10 + 10 W
vrsta zvučnika: Acoustic Multi-Audio
konfiguracija zvučnika: Pun opseg (Bass Reflex) x2, visokotonac x2
podrška za Dolby audio format: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
podrška za DTS audio format: DTS digitalni okružujući zvuk
Formati reprodukcije
slika: JPEG, GIF, PNG, MPO
audio: FLAC, M4A, MIDI, MP3, WMA, WAV, LPCM
video: AVI, DivX, H.263, H.264, H.265, MKV, QuickTime, Xvid, WMV, WebM
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth 4.2
LAN
Priključci
HDMI x 4
USB 2.0 x 3
RJ-45
Ulaz za RF (zemaljsku/kablovsku) vezu
IF (satelitski) ulaz x2
komponentni video (Y/PB/PR)
kompozitni video
Digitalni audio izlaz
Izlaz za slušalice
Tajmer za uključivanje/isključivanje
Merač vremena za isključivanje
Režim za uštedu energije
Dinamička kontrola osvetljenja
Senzor za svetlo
Energetska klasaA+
Potrošnja energije219 kWh/god
VESA standard400 x 300
Dimenzije bez postolja1673 x 963 x 54 mm
Dimenzije sa postoljem1673 x 1031 x 358 mm