SONY KD65XG7096BAEP
Dodaj u listu želja
Šifra
63662
Brand
SONY
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Smart
da
DVB-T2
da
DVB-S2
DVB-S
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Sony DLED televizor KD65XG7096BAEP Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija3840 x 2160 pix 4K Ultra HD
Forma ekranaravan
Odnos stranica16:9
Ambilight tehnologijane
Operativni sistemLinux
Smart TVda
Androidne
Digitalni tjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Kodeci za reprodukciju sadržaja sa USB-a
PVRda
Slika
HDR10, HLG
poboljšavanje jasnoće: 4K X-Reality™ PRO
poboljšavanje boja: Tehnologija Live Colour™ TRILUMINOS™ ekran
Dynamic Contrast Enhancer
Motionflow™ XR 400 Hz (izvorno 50 Hz)
Zvuk
snaga audio izlaza: 10 W + 10 W
Bass Reflex zvučnik
Pun opseg (Bass Reflex) x2
Dolby™ Audio (Dolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Dolby™ AC-4)
DTS digitalni okružujući zvuk
ClearAudio+
S-Force Front Surround
režimi zvuka: Standardno, Muzika, Bioskop, Sport
Wi-Fi Certified 802.11b/g/n
Deljenje fotografija Plus Media Connect
LAN
Priklčjučci
HDMI x 3
USB x 3
HDCP 2,3 (za HDMI™ 1/2/3)
ARC
RF/IF
kompozitni video
digitalni audio izlazi
izlazi za slušalice
audio izlazi (zadnji/hibridni uz audio-izlaz)
izlazi za niskotonac (zadnji/hibridni uz audio-izlaz)
Elektronska programska šema (EPG)
Internet pregledačVEWD
Tajmer za uključivanje/isključivanje
Merač vremena za isključivanje
Teletekst
Titl
Režim za uštedu energije/režim isključenog pozadinskog osvetljenja
Dinamička kontrola poz. osvetljenja
Energetska klasaA
Potrošnja energije220 kWh/god
VESA standard300 x 300
Dimenzije bez postolja1463 x 845 x 80 mm
Dimenzije sa postoljem1463 x 909 x 336 mm