Sony KD43XG7077SAEP
Dodaj u listu želja
Šifra
61746
Brand
SONY
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Smart
da
DVB-T2
da
DVB-S2
DVB-S
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Sony LED televizor KD43XG7077SAEP Smart 4K
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana4K (3840 x 2160 pix)
SlikaMotionflow XR 400 Hz
Operativni sistemLinux
Smart funkcije
TjuneriDVB-T/T2/C/S/S2
Tehnologija prikaza slike4K X-Reality PRO, HDR 10
WiFiugrađen
Tehnologija zvukaClearAudio+
Priključci
HDMI x 3
USB x 3
kompozitni ulaz
optički izlaz
stereo zvučni izlaz
Klasa energetske efikasnostiA
Dimenzije (V x Š x D)
sa postoljem: 630 x 970 x 278 mm / 10,3 kg
bez postolja: 970 x 571 x 58 mm / 9,8 kg