- Šifra
- 141610
- Brand
- SAMSUNG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- OLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Tizen
| Samsung OLED televizor QE55S85HAEXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija ekrana | UHD 4K 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | OLED |
| Operativni sistem | Tizen™ |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L' | |
| Slika | |
| osvežavanje - 120 Hz VRR (100 Hz Native) | |
| Anti Reflection | |
| NQ4 AI Gen2 Processor | |
| HDR (High Dynamic Range) - OLED HDR | |
| HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED) | |
| Auto HDR Remastering | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| kontrast - samoosvetljavajući pikseli | |
| boja - perceptivno mapiranje boja | |
| ultra ugao gledanja | |
| pojačivač prave dubine | |
| tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 120Hz | |
| filmski režim | |
| vreme odziva - 6 ms | |
| ugao gledanja (H/V) 178°/178° | |
| adaptivna slika - optimizovano veštačkom inteligencijom/prilagođavanje veštačkom inteligencijom | |
| povećanje rezolucije slike na 4K - povećanje rezolucije veštačkom inteligencijom | |
| HDR optimizator osvetljenost | |
| pojačivač kontrasta | |
| režim za filmskog stvaraoca | |
| režim za udobnost očiju | |
| Zvuk | |
| Izlaz zvuka (RMS) - 20 W (10W+10W) | |
| 2 ch | |
| Dolby Atmos | |
| Dolby dekoder - MS12 2CH | |
| zvuk za praćenje objekata - OTS Lite | |
| Q-Symphony | |
| Deskriptor prethodnog izbora zvuka | |
| Bluetooth Audio | |
| Active Voice Amplifier Pro | |
| Adaptive Sound Pro | |
| 360 Audio | |
| AI Sound Controller | |
| WiFi 6E | |
| Bluetooth 5.3 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 2 x USB 2.0 | |
| RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/1 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x Digital Audio Out (Optical) | |
| CI+ 1.4 | |
| HDMI Maximum Input Rate | 4K 120Hz (for HDMI 1/2/3/4) |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC |
| Smart | |
| Bixby | |
| Glasovna interakcija na daljinu | |
| Ugrađeni glasovni asistent - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| Radi sa AI zvučnikom - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE), Google Assistant (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| Web Browser | |
| SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač | |
| Samsung Health - da (GB,IE only) | |
| Univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| Home | |
| Mobilni na TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On | |
| Multi View | |
| Easy Setup | |
| Buds Auto switch | |
| Apple AirPlay - da (w/o Aland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino) | |
| Daily+ | |
| Now Brief Voice / User Detection | |
| Workout Tracker | |
| Multi Control | |
| Storage Share | |
| prevod uživo - (DE, GB, FR, ES, IT) | |
| Vision AI Companion (DE, IT, FR, ES, SE, DK, NO, FI, IS, NL, BE, LU, PL, RO, BG, CH, AT, GB) | |
| Generative Wallpaper N/A | |
| Google Cast - da (w/o Aland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino) | |
| Karaoke mic | |
| Soccer / Football Mode - AI Soccer / Football Mode | |
| Quick Share | |
| HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME) | |
| HDR Vivid | |
| Gaming | |
| Auto Game Mode (ALLM) | |
| Game Motion Plus | |
| VRR | |
| Dynamic Black EQ | |
| Surround Sound | |
| Super Ultra Wide Game View | |
| Game bar | |
| Mini Map Zoom | |
| Hue Sync - da (AT, BE, BG, HR, CZ, DK, EE, FI, FR, DE, HU, IE, IT, LV, LT, LU, NL, NO, PL, PT, RO, SK, SI, ES, SE, CH, GB) | |
| FreeSync Premium | |
| G-SYNC | |
| HGiG | |
| Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU) | |
| AI Auto Game Mode | |
| Voice Guide | Czech (Czech Republic),Danish (Denmark),Dutch (Netherlands),English (UK),Finnish (Finland),French (France),German (Germany),Greek (Greece),Hungarian (Hungary),Italian (Italy),Korean (Korea),Norwegian (Norway),Polish (Poland),Portuguese (Portugal),Romanian (Romania),Russian (Russia),Slovak (Slovakia),Spanish (Spain),Swedish (Sweden) |
| ConnectShare™ | |
| EPG | |
| Extended PVR/ Time Shift - da (Belgium, Netherlands, Luxemburg, UK, Ireland, Spain, Portugal, Andorro, Sweden, Denmark, Norway, Finland, Iceland, France, Germany, Austria, Swiss) | |
| IP Control | |
| OSD Language - 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT) | |
| MBR podrška | |
| Eko senzor | |
| Automatska ušteda energije | |
| Automatsko isključivanje | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 75 kWh/1000h |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1225,7 x 764,4 x 235,3 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1225,7 x 705,6 x 33,9 mm |
| Težina sa postoljem | 13,4 kg |
| Težina bez postolja | 13 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- SAMSUNG QE55S85HAEXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Juzna Koreja
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.