- Šifra
- 141532
- Brand
- PHILIPS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Tizen
| Philips QLED televizor 55PUS8510/12 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix |
| Tip osvetljenja | LED |
| Tehnologija ekrana | Philips QLED |
| Operativni sistem | Titan OS |
| Količina memorije (fleš) | 8 GB |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ambilight funkcije | |
| AmbiSleep | |
| Ambilight FTI animacija | |
| Ambilight muzika | |
| Režim za gejming | |
| Režim Lounge Light | |
| Sunrise alarm | |
| Prilagođava se boji zida | |
| Procesor za sliku | P5 Procesor |
| matična brzina osvežavanja: 60 Hz | |
| Crystal Clear | |
| kućni bioskop | |
| poboljšavanje jasnoće: Micro Dimming, Ultra Resolution | |
| HLG | |
| HDR10 | |
| HDR10+ kompatibilnost | |
| Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) | |
| DTS:X | |
| Dolby Atmos | |
| Dolby Digital | |
| Dolby Atmos za slušalice | |
| zvučna mašina - IntelliSound | |
| Poboljšanje zvuka - režim AVL, Bass Enhancement, Dolby Media Intelligence, zabava, izjednačivač, slušni profil, Night Mode, kalibracija prostorije, lično, pojačavanje vokala | |
| Wi-Fi 802.11ac | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 1 x RF | |
| 1 x satelitski | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x dig. audio out | |
| 1 x 3,5 mm izlaz za slušalice | |
| 1 x CI | |
| Smart | |
| Glasovni pomoćnik - ugrađen Amazon Alexa, podrška za Google Home, RC sa mikrofonom | |
| SmartTV aplikacije - Amazon Prime Video, BBC iplayer, Disney+, HBO, NFT aplikacija, Netflix, YouTube | |
| Matter | |
| Control4 | |
| HbbTV | |
| Apple Home | |
| Gaming | |
| Gamebar 2.0 | |
| ALLM (automatski režim niskog kašnjenja) | |
| VRR (Variable Refresh Rate) | |
| Teletekst | 1000 stranica hiperteksta |
| HEVC podrška | |
| Funkcije za uštedu energije | |
| automatski tajmer za isključivanje | |
| svetlosni senzor | |
| Eco režim | |
| isključivanje ekrana (za radio) | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 68 kWh/1000h |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem | 1226 x 778 x 280 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1226 x 715 x 88 mm |
| Težina sa postoljem | 10,3 kg |
| Težina bez postolja | 9,9 kg |
| Boja | crna |
| Dodatna oprema | |
| 2 baterije veličine AAA | |
| daljinski upravljač | |
| stalak za sto | |
| kabl za napajanje | |
| brzi vodič za korisnike | |
| brošura sa pravnim i bezbednosnim podacima | |
- Model:
- PHILIPS 55PUS8510/12
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- MISON D.O.O. BEOGRAD (ZEMUN)
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.