PHILIPS 50PUS7609/12
Dodaj u listu želja
Šifra
105619
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
f
Informacioni list
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Titan OS
Artikal nije dostupan za kupovinu na sajtu
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
Philips LED 50PUS7609/12 Smart 4K
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemTITAN OS
Memorija8 GB
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
HLG
HDR10
HDR10+ Compatible
60 Hz panel
Pixel Precise Ultra HD
Zvuk
2 x 10 W zvučnika punog opsega