- Šifra
- 124777
- Brand
- LG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 98" [ 249 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- WebOS
| LG televizor 98UT91006LA.AEUQ Smart 4K | |
| UHD AI UT91 4K Smart TV 2024 | |
| Dijagonala ekrana | 98" (249 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K UHD 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | 4K UHD |
| Tip pozadinskog osvetljenja | Direct |
| Operativni sistem | webOS 24 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| osvežavanje: 120 Hz Native | |
| Procesor: alpha 8 AI Processor 4K | |
| AI Upscaling: alpha 8 AI Super Upscaling 4K | |
| AI Genre Selection: a (SDR/HDR) | |
| HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG | |
| FILMMAKER MODE™ | |
| HFR (High Frame Rate): 4K 120 fps (HDMI) | |
| dinamično mapiranje nijansi (Dynamic Tone Mapping): da (Dynamic Tone Mapping Pro) | |
| režim slike: 10 režima (Čarobnjak za personalizovanu sliku, Živopisno, Standard, Osnovni, Bioskop, Sport, Igra, Filmmaker, (ISF) Expert (svetla soba), (ISF) Ekspert (Tamna soba)) | |
| Zvuk | |
| Audio Izlazna Snaga: 40 W | |
| sistem zvučnika: 2.2 Channel | |
| pravac zvuka: na dole | |
| AI Sound: alpha 8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) | |
| Clear Voice Pro: da (automatsko nivelisanje jačine zvuka) | |
| AI Acoustic podešavanje | |
| WiSA kompaktibilan: da (Do 2.1 Channel) | |
| LG Sound Sync | |
| deljenje režima zvuka | |
| simultani audio izlaz | |
| Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback) | |
| Audio Kodek: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Prema uputstvu) | |
| WiFi 5 | |
| Bluetooth 5.1 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 4 x HDMI (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porta)) | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 2 x RF Ulaz (Antenna/Cable) | |
| 1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out) | |
| 1 x CI | |
| Simplink (HDMI CEC) | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 3) |
| Smart | |
| ThinQ | |
| pametno prepoznavanje glasa: da (podržani jezici variraju u zavisnosti od zemlje - danski, holandski, engleski, francuski, nemački, grčki, italijanski, norevški, poljski, ruski, španski, švedski) | |
| magični daljinski upravljač: u pakovanju | |
| Amazon Alexa: da (ugradjen) | |
| radi sa Apple Airplay2 | |
| Smartphone Remote App: da (LG ThinQ) | |
| Full Web Browser | |
| LG Channels | |
| Multi View | |
| Family Settings | |
| Always Ready (Uvek Spreman) | |
| kompaktibilno sa USB kamerom | |
| Gaming | |
| HGIG režim | |
| optimizator za igre: da (kontrolna tabla za igre) | |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | |
| VRR (Variable Refresh Rate) | |
| Visoki kontrast | |
| Nivo sive boje | |
| Invertovanje boja | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja električne energije | 199 kWh/1000h |
| Napajanje | AC 110~240 V/50 Hz |
| VESA standard | 800 x 400 |
| Dimenzije sa postoljem | 2182 x 1 358 x 464,6 mm |
| Dimenzije bez postolja | 2182 x 1 258 x 110,4 mm |
| Težina sa postoljem | 65,1 kg |
| Težina bez postolja | 61,2 kg |
| Boja | crna |
| Magični daljinski upravljač | MR24 |
| Kabal za napajanje | |
- Model:
- LG 98UT91006LA.AEUQ
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Madjarska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
