LG 75QNED80A3A.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 124.999,00
Šifra
120295
Brand
LG
Energetski razred:
d
Informacioni list
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG QNED televizor 75QNED80A3A.AEU Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDynamic QNED
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60 Hz Native
procesor: alpha 7 AI Processor 4K Gen8
4K Super Upscaling
AI kontrola osvetljenosti
HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
Dynamic Tone Mapping
Local Dimming
mod slike: 10
Zvuk
Audio izlaz: 20 W
Sistem zvučnika: 2.0
Smer zvučnika: nadole
AI zvuk: alpha 7 AI Sound Pro (virtuelno 9.1.2 nadograđivanje zvuka)
Clear Voice Pro: da (automatsko izjednačavanje jačine zvuka)
AI akustično podešavanje
LG sinhronizacija zvuka
Režim deljenja zvuka
Istovremeni audio izlazi
Bluetooth Surround Ready: da (dvosmerna reprodukcija)
Audio Codeci: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (See manual)
WOW Orchestra
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.1
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB 2.0
RF Input (Antenna/Cable)
1 x RJ-45
1 x SPDIF (Optical Audio Output)
1 x CI
Smart
inteligentno prepoznavanje glasa
uključen magični daljinski upravljač
radi sa Apple Airplay 2
aplikacija za pametne telefone: Da (LG ThinQ)
Web Browser
Multiple View
kompatibilna USB kamera
radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
Google Home / Hub
Google Cast
Gaming
HGIG mod
optimizator igre: da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 60Hz)
Visok kontrast
Skaliranje u sivim tonovima
Invertovanje boja
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije85 kWh/1000h
NapajanjeAC 100~240 V/50-60 Hz
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1677 x 1032 x 359 mm
Dimenzije bez postolja1677 x 965 x 30,9 mm