- Šifra
- 141537
- Brand
- LG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QNED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- WebOS
| LG QNED televizor 65QNED7EB3C Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD 3840 x 2160 pix |
| Tip osvetljenja | Mini LED |
| Tehnologija ekrana | 4K QNED MiniLED |
| Operativni sistem | webOS 26 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/T//S2/S |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| procesor za sliku - α7 AI Processor 4K Gen9 | |
| osvežavanje - 60 Hz Native | |
| HDR10/HLG | |
| 4K Super Upscaling | |
| FILMMAKER MODE™ | |
| AI HDR Remastering | |
| Dynamic Tone Mapping | |
| 9 moda slike | |
| Automatska kalibracija | |
| Zvuk | |
| snaga - 20 W | |
| 2.0 channel | |
| zvučnici usmereni nadole | |
| LG sinhronizacija zvuka | |
| deljenje režima zvuka | |
| istovremeni audio izlaz | |
| AI Sound Pro (virtuelno 9.1.2 pojačavanje zvuka) | |
| Clear Voice Pro (automatsko izjednačavanje jačine zvuka) | |
| WOW Orchestra | |
| Adaptivno akustično podešavanje | |
| Wi-Fi 5 | |
| Bluetooth 5.3 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 2 x RF Input (Antenna/Cable) | |
| 1 x RJ-45 Ethernet | |
| 1 x CI | |
| Simplink (HDMI CEC) | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Smart | |
| Inteligentno prepoznavanje glasa | |
| Aplikacija za daljinsko upravljanje za pametne telefone - da (LG ThinQ) | |
| Potpuni veb pregledač | |
| AI glasovni identifikator | |
| AI magični daljinski upravljač | |
| Radi sa Apple Home | |
| Google Cast | |
| Home Hub - da (Google Home, LG ThinQ) | |
| AI četbot | |
| LG kanali | |
| Uvek spreman | |
| Moja stranica | |
| LG štit | |
| Gaming | |
| HGIG Mode | |
| Game Optimiser - da (Game Dashboard) | |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | |
| VRR (Variable Refresh Rate) - da (Up to 60Hz) | |
| Visok kontrast | |
| Siva skala | |
| Invertovati boje | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja električne energije | 85 kWh/1000 h |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1447 x 899 x 255 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1447 x 838 x 70,8 mm |
| Težina sa postoljem | 14,1 kg |
| Težina bez postolja | 13,9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- LG 65QNED7EB3C
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.