- Šifra
- 85341
- Brand
- VIVO
- RAM memorija
- 8 GB
- Boja
- plava
- Osvežavanje ekrana
- 90 Hz
- Veličina ekrana
- 6,44"
- Operativni sistem
- Android
- Bežično punjenje
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Vivo mobilni telefon V21 5G 8GB/128GB Sunset Dazzle | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,44" |
| Rezolucija | 2400 x 1080 pix |
| Tip ekrana | AMOLED, 90Hz, HDR10+, 500 nits (typ), 20:9 ratio, ~409 ppi |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 11, Funtouch 11.1 |
| Procesor | ARM Octa Core (2x 2,4 GHz Cortex-A76 & 6x 2,0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | MediaTek MT6853 Dimensity 800U 5G (7 nm) |
| Grafika | Mali-G57 MC3 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | 64 + 8 + 2 Mpix |
| 64 Mpix, f/1,8, 26mm (wide), 1/1,72", 0,8µm, PDAF, OIS | |
| 8 Mpix, f/2,2, 120˚, 16mm (ultrawide), 1/4,0", 1,12µm | |
| 2 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 4K@30fps (no OIS), 1080p@30/60fps | |
| Prednja kamera | 44 Mpix, f/2,0, (wide), AF, OIS |
| Dual-LED flash, HDR | |
| video: 4K@30fps (no OIS), 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| otisak prsta (bočno postavljen) | |
| akcelerometar | |
| blizina | |
| kompas | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth 5.1, A2DP, LE | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| USB Type-C 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Baterija | integrisana Li-po, 4000 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 33 W |
| Tastatura | Touch |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G mreža | |
| Dimenzije | 159,7 x 73,9 x 7,3 mm |
| Težina | 176 g |
| Boja | svetlo plava (Sunset Dazzle) |
- Model:
- VIVO V21 8GB/128GB Sunset Dazzle
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- VB-Tech DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.