SAMSUNG Galaxy A57 5GB 8GB/256GB Awesome Icyblue SM-A576BLBDEUC
Štampaj Skini PDF Dodaj u listu želja- Šifra
- 140370
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 8 GB
- Boja
- plava
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Veličina ekrana
- 6,7"
- Operativni sistem
- Android
- Bluetooth
- da
| Samsung mobilni telefon Galaxy A57 5GB 8GB/256GB Awesome Icyblue SM-A576BLBDEUC | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7" ( 171,1 mm, pun pravougaonik) / 6,6" ( 166,4 mm, zaobljeni uglovi) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Tip ekrana | Super AMOLED Plus |
| Chipset | Exynos 1680 (4 nm) |
| GPU | Xclipse 550 |
| SIM slot | Dual-SIM (SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM) |
| Operativni sistem | Android |
| Procesor | Octa-Core, 2.9GHz,2.6GHz,1.9GHz |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Zadnja kamera | |
| Rezolucija (višestruka): 50.0 MP + 8.0 MP + 5.0 MP | |
| F broj (višestruki): F1.8 , F2.2 , F2.4 | |
| automatsko fokusiranje | |
| optička stabilizacija slike | |
| Zum zadnje kamere: Digitalni zum do 10x | |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija: 12.0 MP | |
| F-broj: F2.2 | |
| blic | |
| Senzori | |
| Akcelerometar | |
| senzor otiska prsta | |
| žiroskop | |
| geomagnetni senzor | |
| senzor svetlosti | |
| senzor blizine | |
| WIFI 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz+6GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM | |
| Bluetooth v6.0 | |
| GPS,Glonass,Beidou,Galileo,QZSS | |
| USB 2.0 Type-C | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | 5000 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dodatno | |
| Rezolucija snimanja videa: UHD 4K (3840 x 2160) @ 30fps | |
| Usporeni snimak: 240fps @HD | |
| Veličina SIM kartice: Nano-SIM (4FF), Ugrađena SIM kartica | |
| Maksimalna brzina osvežavanja (glavni ekran): 120 Hz | |
| Vreme reprodukcije videa: 29 h | |
| Stereo podrška: Da | |
| Format reprodukcije videa: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| Rezolucija reprodukcije videa: UHD 4K (3840 x 2160) @ 60fps | |
| Format reprodukcije zvuka: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA | |
| Dimenzije | 161,5 x 76,8 x 6,9 |
| Težina | 179 g |
| Boja | plava (Awesome Icyblue) |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy A57 5GB 8GB/256GB Awesome Icyblue SM-A576BLBDEUC
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
