- Šifra
- 140556
- Brand
- HP
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 5 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 100 Hz
- Tip panela
- IPS
| HP monitor S3 Pro 327pe B1GM6AA | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Pozadinsko osvetljenje | ELED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | ne |
| Vreme odziva | 5 ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvežavanje | 100 Hz |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1300 : 1 |
| Dinamički kontrast | 8.000.000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Veličina piksela | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Color gamut | 72% NTSC |
| Paleta boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 1.4 | |
| 1 x Display Port 1.2 | |
| 1 x VGA | |
| Zvučnici | 2 x 2 W |
| Tilt | -5/+20° |
| Swivel | ±30° |
| Pivot | ±90° |
| ENERGY STAR | |
| Flicker Free | |
| 3H | |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 17 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Podešavanje visine | 100 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem: 61,19 x 51,31 x 22,96 cm | |
| bez postolja: 61,19 x 36,42 x 5,66 cm | |
| pakovanja: 69,5 x 49,5 x 17 cm | |
| Težina | |
| Sa postoljem: 6,5 kg | |
| Bez postolja: 4,1 kg | |
| pakovanja: 9,7 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- HP S3 Pro 327pe B1GM6AA
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.