- Šifra
- 94639
- Brand
- BENQ
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- FreeSync
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 5 ms
- Rezolucija
- 3840 x 2160 pix
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
| Benq monitor PD2705U | |
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Odziv | 5 ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60 Hz |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Uglovi gledanja H/V | 178°/178° |
| Veličina piksela | 0,162 mm |
| Paleta boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4 | |
| 1 x HDMI 2.0 | |
| 2 x USB tip C | |
| 2 x USB 3.1 | |
| 2 x USB - B | |
| 1 x USB - C 3.1 | |
| Audio izlaz 3,5 mm | |
| Snaga zvučnika | 2 x 2,5 W |
| Anti-glare | |
| Flicker-free | |
| Low Blue Light | |
| HDCP, AMA | |
| AMD FreeSync™ technology | |
| High dynamic range (HDR) | |
| Tilt | |
| Pivot | |
| Swivel | |
| Podesivost po visini | |
| Kensington security | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja enrgije | 29 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Širina | 614 mm |
| Dubina | 256,8 mm |
| Visina | 450,9 ~ 560,9 mm |
| Težina | 9,3 kg (sa postoljem) |
| Boja | crna |
- Model:
- BENQ PD2705U
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE comp d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.