- Šifra
- 110334
- Brand
- BENQ
- Energetski razred:
-
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 5 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 100 Hz
- Tip panela
- IPS
| BENQ monitor GW2790 | |
| Dijagonala | 27" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Zakrivljenost ekrana | ne |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 5 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 100 Hz |
| Format slike | 16:9 |
| Osvetljenost | 250 nita |
| Statički kontrast | 1.300:1 |
| Dinamički kontrast | ne navedeno |
| Podrška boje | 16.7 miliona boja |
| Ugao gledanja H/V | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI 1.4 | |
| 1 x 3.5mm audio izlaz | |
| Zvučnik | ugrađeni 2 x 2W |
| Nagib | tilt |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, 99%(sRGB), Color Weakness mod, ePaper |
| VESA | 100 x 100 mm |
| Energetska klasa | E |
| Dimenzije sa postoljem | 612 x 182 x 449 mm |
| Težina sa postoljem | 5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- BENQ GW2790
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.