- Šifra
- 140637
- Brand
- ASUS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- FreeSync
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 31,5"
- Vreme odziva
- 1 ms
| Asus monitor VG328H1B | |
| Dijagonala ekrana | 31,5" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | VA |
| Zakrivljen ekran | 1500R |
| Vreme odziva | 1 ms MPRT |
| Osvežavanje | 165 Hz |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/ 178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0.363mm |
| Broj boja | 16.7M |
| Priključci | |
| 1 x HDMI(v2.0) | |
| 1 x VGA | |
| 1 x PC Audio Input | |
| Zvučnici | 2 W x 2 |
| Tilt | +20°/-5° |
| Swivel | +16°/-16° |
| AMD FreeSync Premium | |
| Trace Free Technology | |
| SPLENDID Technology | |
| GameVisual | |
| Color Temp. Selection (4 modes) | |
| GamePlus | |
| HDCP | |
| Extreme Low Motion Blur | |
| VRR Technology (Adaptive-Sync) | |
| GameFast Input technology | |
| Dark Boost | |
| Shadow Boost | |
| Low Blue Light | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 28 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem: 710 x 507 x 214 mm | |
| bez postolja: 710 x 426 x 87 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem: 7 kg | |
| bez postolja: 6 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- ASUS VG328H1B
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- KIMTEC DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.