- Šifra
- 140909
- Brand
- ASUS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- G-Sync
- da
- FreeSync
- da
- Boja
- bela
- Dijagonala ekrana
- 26,5"
- Vreme odziva
- 0,02 ms
| Asus monitor ROG Swift OLED PG27AQWP-W | |
| Dijagonala ekrana | 26,5" |
| Rezolucija | 2560 x 1440 pix |
| Pozadinsko osvetljenje | Tandem WOLED |
| Tip panela | OLED |
| Zakrivljen ekran | ne |
| Ultrawide | ne |
| Vreme odziva | 0,02 ms(GTG) |
| Osvežavanje | 540 Hz |
| Osvetljenje | 1.500 cd/m2 |
| Kontrast | 1,500,000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,229 mm |
| Broj boja | 1073,7M (10 bit) |
| Color Space (DCI-P3) | 99,5% |
| Color Space (sRGB) | 135% |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 2.1 | |
| 2 x HDMI (v2.1) (FRL) | |
| 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A | |
| 1 x 3,5 mm izlaz za slušalice | |
| Zvučnici | ne |
| Tilt | +20°/-5° |
| Swivel | +30°/-30° |
| Pivot | +90°/-90° |
| HDR10 | |
| GamePlus | |
| Game Visual | |
| VRR Technology | FreeSync™ Premium Pro & G-SYNC® Compatible |
| Extreme Low Motion Blur | |
| DisplayWidget | da DisplayWidget Center |
| GameFast Input technology | |
| Shadow Boost | |
| Aspect Control | |
| A.I. Assistant Technology | |
| AI Visual | |
| Dynamic Crosshair | |
| Dynamic Shadow Boost | |
| AI Crosshair | |
| AI Shadow Boost | |
| AI Sniper | |
| Color Calibration E-report | da, preko DisplayWidget Center |
| TÜV Flicker-free | |
| TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) | |
| VESA AdaptiveSync Display 540Hz | |
| VESA DisplayHDR 500 True Black | |
| AMD FreeSync Premium Pro | |
| G-SYNC Compatible | |
| FSC MIX | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 25 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100x100mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem: 605,6 x 547,9 x 273,5 mm | |
| bez postolja: 605,6 x 369,4 x 63,1 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem: 7,04 kg | |
| bez postolja: 4,54 kg | |
| Boja | bela |
- Model:
- ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.