- Šifra
- 142303
- Brand
- ASUS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- siva
- Dijagonala ekrana
- 31,5"
- G-Sync
- da
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,03 ms
| ASUS gaming monitor ROG Strix XG32UCWG OLED | |
| Dijagonala ekrana | 31,5" |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Pozadinsko osvetljenje | OLED |
| Tip panela | WOLED |
| Vreme odziva | 0,03 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 330 Hz |
| Osvetljenje | 1.300 nita (HDR peak) |
| Kontrast | 1.500.000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,182 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4 | |
| 2 x HDMI 2.1 | |
| 3 x USB 3.2 Gen 1 Tip A | |
| 1 x USB 2.0 Tip C, PD 15 W | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Tilt | -5°/20° |
| Swivel | -25°/25° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Tehnologije | KVM, Dual Mode (Frame Rate Boost), Dual mode (4K 165Hz - FHD 330 Hz) |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 33 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Podešavanje visine | 110 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 714 x 561 x 188 mm | |
| bez postolja - 714 x 493 x 71 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 6,6 kg | |
| bez postolja - 4,5 kg | |
| Boja | tamno siva |
| Ostalo | |
| Flicker-free, Low Blue Light, Delta E 2, Extreme low motion blur, Shadow boost, 99% of DCI-P3, VESA Display HDR True Black 400, GamePlus, DisplayWidget, Glossy, ASUS OLED Care, GameFast Input technology, Aspect Control, AI Visual, Neo Proximity Sensor, GameVisual, TÜV Reflection Free Certified | |
- Model:
- ASUS ROG Strix XG32UCWG OLED
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.