- Šifra
- 142299
- Brand
- ASUS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 26,5"
- G-Sync
- da
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,03 ms
| ASUS gaming monitor ROG Strix XG27AQDMGR OLED | |
| Dijagonala ekrana | 26,5" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | WOLED |
| Vreme odziva | 0,03 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 240 Hz |
| Osvetljenje | 1.300 nita (HDR peak) |
| Kontrast | 1.500.000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,229 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4 | |
| 2 x HDMI 2.1 | |
| 2 x USB 3.2 Gen 1 Tip A | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Tilt | -5°/20° |
| Swivel | -45°/45° |
| Pivot | -90°/90° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible |
| Tehnologije | Flicker-free, HDR10, Delta E 2, Extreme low motion blur, Shadow boost, 99% of DCI-P3, GamePlus, DisplayWidget, Glossy, ASUS OLED Care, Game Visual, GameFast Input technology, Aspect Control, AI Visual |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 25 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 605 x 508 x 219 mm | |
| bez postolja - 605 x 368 x 50 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 6,6 kg | |
| bez postolja - 4,2 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- ASUS ROG Strix XG27AQDMGR OLED
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.