- Šifra
- 142190
- Brand
- AOC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
| AOC standardni monitor 27B31H | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt) |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Kontrast | 1.500:1 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,3114 mm |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 1.4 | |
| 1 x VGA D-sub | |
| Tilt | -5° do 25° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | VESA 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 616,6 x 445,5 x 191,9 mm | |
| bez postolja - 616,6 x 356,7 x 37,4 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3,4 kg | |
| bez postolja - 3,1 kg | |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Anti-glare, Flicker-free, 3H, Trostrani dizajn bez okvira, Anti-blue light, Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do 25° | |
- Model:
- AOC 27B31H
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.