- Šifra
- 142292
- Brand
- ACER
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,5 ms
- Rezolucija
- 2560 x 1440 pix
| ACER gaming monitor Predator XB273U X1 | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 1 ms (Gray to Gray), 0,5 ms (Gray to Gray Min.) |
| Osvežavanje | 200 Hz |
| Osvetljenje | 350 nita, 400 nita (peak) |
| Kontrast | 100.000.000:1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4 | |
| 2 x HDMI 2.0 | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 x 2 W |
| Tilt | da |
| Swivel | da |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Tehnologije | Anti-glare, Low Blue Light, 90% of DCI-P3 |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 25 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 614.2 x 570 x 246 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 5,55 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- ACER Predator XB273U X1
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.