- Šifra
- 142276
- Brand
- MOYE
- Gaming
- da
- Način povezivanja
- bezicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 4
- Konekcija
- Bluetooth + USB nano adapter
| MOYE gaming Partizan gaming mis | |
| Tip | Bežični gejmerski miš |
| Način povezivanja | 2.4 GHz (USB nano prijemnik) |
| Senzor | Optički senzor |
| Rezolucija | 800–1600 DPI |
| Broj tastera | 4 |
| Dizajn miša | Partizan dizajn |
| Podržani operativni sistemi | Windows 7 / 8 / 10 / Vista / XP |
| Napajanje | 1 x AA baterija (nije uključena) |
| Dimenzije | 62 × 100 × 38 mm |
| Težina | 69 g |
| Boja | Crna, bela |
| Ostalo | |
| Bežična 2.4 GHz konekcija – stabilan i brz rad | |
| Odziv od 125 Hz – pouzdan rad u svakodnevnim zadacima | |
| Trajnost do 3 miliona klikova | |
| USB nano prijemnik – Plug & Play | |
| Ergonomija za udobno korišćenje | |
| USB Type-C port za punjenje | |
- Model:
- MOYE Partizan gaming mis
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- IRIS MEGA DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.