- Šifra
- 142348
- Brand
- CORSAIR
- Gaming
- da
- Način povezivanja
- bezicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 5
- Konekcija
- WIFI
| CORSAIR gaming SABRE v2 PRO Ultralight CH-931G000-WW Wireless Black | |
| Tip | Bežični gaming miš |
| Način povezivanja | Bežično povezivanje |
| Senzor | Corsair Marksman S |
| Rezolucija | 33000 dpi |
| Ubrzanje | 50 G |
| Broj tastera | 5 |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Oblik miša | Simetričan |
| Dizajn miša | Za desnu ruku |
| Podržani operativni sistemi | Windows 10/11 |
| Napajanje | Punjava baterija |
| Vreme rada | Do 70 sati |
| Dimenzije | 62 x 119 x 38 mm |
| Težina | 36 g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Ultralagani dizajn od 36 g za profesionalnu FPS igru | |
| Hyper-polling od 8000 Hz za izuzetno brzu reakciju | |
| Do 70 sati rada na bateriji u bežičnom režimu | |
| U paketu dolazi lepljiva traka za bolji hvat i dodatne nogice miša | |
| Potpuna prilagodljivost putem preglednika kroz CORSAIR Web Hub | |
| Polling rate | 8000Hz |
| Maksimalna brzina | 750 IPS |
- Model:
- CORSAIR SABRE v2 PRO Ultralight CH-931G000-WW Wireless Black
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- DS COMPUTERS DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.