- Šifra
- 142352
- Brand
- CORSAIR
- Gaming
- da
- Način povezivanja
- zicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 6
- Konekcija
- USB Type-A
- Osvetljenje
- da
| CORSAIR gaming KATAR PRO XT CH-930C111-EU zicni Black | |
| Tip | Žičani optički miš |
| Način povezivanja | Žičani, USB |
| Senzor | Optički (visoke preciznosti) |
| Rezolucija | 18000 DPI |
| Tip prekidača | Omron (izdržljivost 50 miliona klikova) |
| Broj tastera | 6 programabilnih tastera |
| Pozadinsko osvetljenje | 1-Zona RGB |
| Oblik miša | Simetričan |
| Dizajn miša | Za desnu ruku |
| Težina | 73g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Dužina kabla | 1,8 m |
| Interna memorija | Da (čuvanje DPI profila) |
| Kabl | Paracord (smanjeno trenje) |
| Odziv (Report Rate) | Podesiv (1000Hz/500Hz/250Hz/125Hz) |
| iCUE softver omogućava programiranje dugmadi, makroa i RGB osvetljenja | |
- Model:
- CORSAIR KATAR PRO XT CH-930C111-EU zicni Black
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- DS COMPUTERS DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.