- Šifra
- 142347
- Brand
- CORSAIR
- Gaming
- da
- Način povezivanja
- bezicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 10
- Konekcija
- Bluetooth + USB adapter + USB-C
- Osvetljenje
- da
| CORSAIR gaming IRONCLAW RGB CH-9317110-WW Wireless Black | |
| Tip | Optički |
| Način povezivanja | SLIPSTREAM 2.4GHz, Bluetooth, Žično (USB) |
| Senzor | PixArt PMW3391, Corsair Marksman |
| Rezolucija | 18000 dpi, podesivo |
| Tip prekidača | Omron (50 miliona klikova) |
| Broj tastera | 10 programabilnih tastera |
| Pozadinsko osvetljenje | 3-Zone dinamičko RGB osvetljenje |
| Oblik miša | Simetričan |
| Dizajn miša | Desnoruki |
| Podržani operativni sistemi | Windows Xp, 7, 8 , 10, 11 |
| Vreme rada | 2,4 GHz SLIPSTREAM - 54 sata sa belom LED diodom; Bluetooth - 60 sati sa belom LED diodom; 2,4 GHz SLIPSTREAM - Do 285 sati bez pozadinskog osvetljenja; Bluetooth - Do 532 sata |
| Dimenzije | 80 x 45 x 130 mm |
| Težina | 130g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Interna memorija | Da (čuvanje profila i makroa), 3 profila |
| Dužina kabla | 1,83 m |
- Model:
- CORSAIR IRONCLAW RGB CH-9317110-WW Wireless Black
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- DS COMPUTERS DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.