- Šifra
- 142350
- Brand
- CORSAIR
- Gaming
- da
- Način povezivanja
- zicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 7
- Konekcija
- USB Type-A
- Osvetljenje
- da
| CORSAIR gaming IRONCLAW RGB CH-9307011-EU zicni Black | |
| Tip | Optički žičani miš |
| Način povezivanja | Žično povezivanje, USB |
| Senzor | Optički, Model senzora: PixArt PMW3391 |
| Rezolucija | 18000 DPI, podesiva rezolucija |
| Tip prekidača | Omron |
| Broj tastera | 7 tastera |
| Pozadinsko osvetljenje | RGB osvetljenje, 1 zona |
| Oblik miša | Ergonomski |
| Dizajn miša | Za desnu ruku |
| Težina | 105 g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Memorija miša | Da |
| Konekcija | USB |
| Odziv (Report Rate) | Podesiv (1,000Hz / 500Hz / 250Hz / 125Hz) |
| Dužina kabla | 1,8 m |
| Ostale karakteristike | Podrška za iCUE program za podešavanja |
| Izdržljivost tastera | Do 50 miliona pritisaka |
| Pleteni kabl | |
- Model:
- CORSAIR IRONCLAW RGB CH-9307011-EU zicni Black
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- DS COMPUTERS DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.