- Šifra
- 141165
- Brand
- WHITE SHARK
- Povezivanje
- USB-C
- Namena
- Za strimovanje
| WHITE SHARK bežični DSM 06 TASSA, Wireless LAVALIER | |
| Namena | onlajn prenose uživo, video vlogove, intervjue, snimke, instruktivne video zapise |
| Povezivanje | USB-C™ |
| Frekvencijski odziv | 20 Hz - 20 kHz |
| Osetljivost | -38 dB +/- 3 dB |
| Maksimalni SPL | 115 dB |
| Sample rate | 32 kHz / 16 bita |
| Kapsula | Kondenzatorski |
| Paterni polariteta | Omnidirekcioni |
| Konekcija za slušalice | podržano slušanje sa slušalicama |
| Napon/struja | 5V-20V, 14 mA, 20 uA |
| Težina | 108 g |
| Ostalo | |
| Automatsko smanjenje šuma | |
| podržana reverberacija | |
| kašnjenje zvuka: 20 ms | |
| trak baterije mikrofona: 5-6 sati | |
| baterija punjača: 800 mAh | |
| adapter: 5V/1A | |
| radna temperatura: -10°-50°C | |
| dužina kabla: 0,32 m | |
| konektor 1: TYPE-C | |
- Model:
- WHITE SHARK DSM 06 TASSA, Wireless LAVALIER
- Naziv i vrsta robe:
- MIKROFON I OPREMA
- Uvoznik:
- INZENJERING SERVIS DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.