- Šifra
- 141164
- Brand
- WHITE SHARK
- Povezivanje
- USB-C
- Namena
- Za strimovanje
| WHITE SHARK bežični DSM 05 IKORO, Wireless LAVALIER | |
| Namena | Pogodan za vlogove, intervjue i online prenose |
| Povezivanje | Plug and play povezivanje |
| Frekvencijski odziv | 20 Hz – 20 kHz |
| Osetljivost | -38 dB ± 3 dB |
| Maksimalni SPL | 115 dB |
| Sample rate | 32 kHz / 16 bit |
| Kapsula | Kondenzatorski |
| Paterni polariteta | Omnidirekcioni |
| Težina | 84 g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Bežični lavalier mikrofon sa USB-C prijemnikom, Dva mini clip-on mikrofona, Omnidirekciono snimanje zvuka, Domet do 30 m, Kompaktno kućište za punjenje, Inteligentna redukcija buke | |
- Model:
- WHITE SHARK DSM 05 IKORO, Wireless LAVALIER
- Naziv i vrsta robe:
- MIKROFON I OPREMA
- Uvoznik:
- INZENJERING SERVIS DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.