LENOVO Yoga Slim 7 14AGP11, 14" OLED, AMD Ryzen AI 7 445, 32GB, 1TB SSD, Bklt SRB, W11H, Tirki, bez punjaca (83QS001UYA)
Štampaj Skini PDF Dodaj u listu želja- Šifra
- 142763
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 14"
- OS
- Windows 11 Home
- RAM memorija
- 32 GB LPDDR5x
- HDD / SSD
- 1 TB SSD
- Rezolucija ekrana
- 2880 x 1800 pix
| Lenovo laptop Yoga Slim 7 14AGP11, 14" OLED, AMD Ryzen AI 7 445, 32GB, 1TB SSD, Bklt SRB, W11H, Tirki, bez punjača (83QS001UYA) | |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 pix |
| Opis ekrana | 2,8K WQXGA+, OLED, 120Hz 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 100% sRGB, 99% Adobe® RGB, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 6-Core 445, 2,0 do 4,6 GHz (12T, 6MB L2 / 8MB L3 cache) |
| Grafika | Integrisana AMD Radeon™ 840M Graphics |
| RAM Memorija | 32 GB Soldered LPDDR5X-8000 |
| SSD disk | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 nVMe® |
| Optički uređaj | ne |
| High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec | |
| Zvučnici | 4 stereo, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimizovani sa Dolby Atmos®, Amplifier (AMP) |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Web kamera | 5,0 Mpix + IR with E-shutter |
| Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 | |
| Bluetooth 5.4 | |
| LAN | ne |
| Čitač otiska prsta | ne |
| Priključci | |
| 2 x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 | |
| 1 x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4 | |
| Tastatura | |
| slovni raspored tastera: SRB | |
| numerički deo tastature: ne | |
| osvetljenje: da | |
| Baterija | 70 Wh |
| Operativni sistem | Windows® 11 Home, Serbian-Latin / English |
| Kućište | Aluminijum |
| TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardversko rešenje) | |
| Prošao vojni test MIL-STD-810H (21 testnih jedinica) | |
| Dimenzije | 312 x 221 x 13,9 mm |
| Težina | 1,15 kg |
| Boja | tirkizna (Tidal Teal) |
- Model:
- LENOVO Yoga Slim 7 14AGP11, 14" OLED, AMD Ryzen AI 7 445, 32GB, 1TB SSD, Bklt SRB, W11H, Tirki, bez punjaca (83QS001UYA)
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- COMTRADE DISTRIBUTION DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.