LENOVO ThinkBook 16 G6 ABP 16 IPS WUXGA Ryzen 7-7730U 16GB 512GB SSD GLAN 21KK003QYA
Dodaj u listu želja- Šifra
- 103535
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 16"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 16 GB DDR4
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200 pix
- Materijal kućista
- aluminijum-plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook ThinkBook 16 G6 ABP 16 IPS WUXGA Ryzen 7-7730U 16GB 512GB SSD GLAN 21KK003QYA | |
| Veličina ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 pix |
| Tip panela | WUXGA,IPS, 60 Hz, 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 Octa-Core 7730U, 2,0 do 4,5 GHz (16T, 4MB L2/16MB L3 cache) |
| Grafika | Integrisana AMD Radeon™ Graphics |
| RAM Memorija | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| SSD disk | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Optički uređaj | nema |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Zvučnici | Stereo, 2W x2, Dolby® Audio™ |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Web kamera | FHD 1080p + IR Hybrid sa Privacy Shutter |
| Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 | |
| Bluetooth 5.3 | |
| LAN 100/1000M (RJ-45) | |
| Čitač otiska prsta, integrisan u dugme za napajanje | |
| Priključci | |
| 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz | |
| 2x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) | |
| 2x USB 3.2 Gen 1 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo | |
| 1 x SD čitač kartica | |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera: SR | |
| Numerički deo tastature: da | |
| osvetljenje: da | |
| Baterija | integrisana Li-Poly, 45 Wh |
| Operativni sistem | |
| Kućište | aluminijum/plastike |
| TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) | |
| MIL-STD-810H military test passed | |
| Dimenzije | 356 x 253,5 x 17,5 mm |
| Težina | 1,7 kg |
| Boja | siva (Arctic Grey) |
- Model:
- LENOVO ThinkBook 16 G6 ABP 16 IPS WUXGA Ryzen 7-7730U 16GB 512GB SSD GLAN 21KK003QYA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.