- Šifra
- 141599
- Brand
- SAMSUNG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- OLED
- Dijagonala ekrana
- 83" [ 208 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 165 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Tizen
| Samsung OLED televizor QE83S90HAEXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 83" (209 cm) |
| Rezolucija ekrana | UHD 4K 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | OLED |
| Operativni sistem | Tizen™ |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| osvežavanje - 165 Hz VRR (100 Hz Native) | |
| antirefleksija - Glare Free | |
| pokretač slike - NQ4 AI Gen3 procesor | |
| HDR (visoki dinamički opseg) - OLED HDR+ | |
| HDR 10+ - da (prilagodljivo / igre / napredno) | |
| HLG (Hybrid Log Gamma) | |
| kontrast - samosvetleći pikseli | |
| boja - Perceptional Color Mapping | |
| ultraširok ugao gledanja | |
| povećanje kontrasta - Real Depth Enhancer | |
| Motion Xcelerator 165 Hz | |
| smart kalibracija - osnovno | |
| AI Picture - AI optimizacija / AI prilagođavanje | |
| AI skaliranje - 4K AI skaliranje Pro | |
| AI motion pojačivač - AI Motion Enhancer Pro | |
| HDR optimizator osvetljenosti | |
| Filmmaker režim (FMM) | |
| pojačivač boja - Color Booster Pro | |
| EyeComfort režim | |
| Zvuk | |
| izlaz za zvuk (RMS) - 40 W | |
| tip zvučnika - 2.1ch | |
| Dolby Atmos | |
| zvuk koji prati predmet - OTS Lite | |
| Q-Simfonija | |
| opis prethodnog odabira zvuka | |
| aktivan pojačivač glasa - Active Voice Amplifier Pro | |
| prilagodljiv zvuk - Adaptive Sound Pro | |
| 360 Audio | |
| AI Sound Controller Pro | |
| Wi-Fi 6E | |
| Bluetooth 5.3 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 2 x USB-A | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) - 1/1 (uobičajena upotreba za zemaljski signal) / 1 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x Digitalni audio izlaz (Optički) | |
| 1 x CI + 1.4 | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| HDMI audio povratni kanal | eARC |
| Smart | |
| Operativni sistem - Tizen™ pametni TV | |
| Bixby | |
| glasovna interakcija na daljinu | |
| ugrađeni glasovni asistent - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| Samsung TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| radi sa AI zvučnikom - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE), Google Assistant (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| Web pretraživač | |
| SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač | |
| Samsung Health - da (samo GB, IE) | |
| univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| mobilni na TV, preslikavanje TV-a, preslikavanje zvuka, uključivanje bežičnog TV-a | |
| Multi-View- do 2 video-zapisa | |
| Apple AirPlay - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina) | |
| Daily+ | |
| Now brief - prepoznavanje glasa/korisnika | |
| zajedničko skladište | |
| Live Translate - da (DE, GB, FR, ES, IT) | |
| Karaoke Mic | |
| Google Cast - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina) | |
| Vision AI Companion - a (DE, IT, FR, ES, SE, DK, NO, FI, IS, NL, BE, LU, PL, RO, BG, CH, AT, GB) | |
| Soccer / Football Mode - AI fudbalski režim / fudbalski režim pro | |
| HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME) | |
| Gaming | |
| Auto Game režim | |
| Game Motion Plus | |
| Dinamična crna EQ | |
| VRR | |
| Okružujući zvuk | |
| Super Ultraširoki prikaz igre | |
| Game Bar | |
| Mini Map Zoom | |
| Hue-sync - da (AT, BE, BG, HR, CZ, DK, EE, FI, FR, DE, HU, IE, IT, LV, LT, LU, NL, NO, PL, PT, RO, SK, SI, ES, SE, CH, GB) | |
| FreeSync - FreeSync Premium Pro | |
| G-SYNC | |
| HGiG | |
| Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU) | |
| AI automatski režim igre | |
| EPG | |
| Produženi PVR - da (Belgija, Holandija, Luksemburg, UK, Irska, Španija, Portugalija, Andora, Švedska, Danska, Norveška, Finska, Island, Francuska, Nemačka, Austrija, Švajcarska) | |
| IP kontrola | |
| OSD jezik - 27 evropskih jezika + ruski jezik (samo pri povezivanju na mrežu u EE, LV, LT) | |
| MBR podrška | |
| Eko-senzor | |
| Automatska štednja energije | |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 128 kWh/1000h |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Dimenzije sa postoljem | 1851 x 1133,7 x 359 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1851 x 1062,8 x 44,9 mm |
| Težina sa postoljem | 39,4 kg |
| Težina bez postolja | 37,6 kg |
| Boja | grafitno crna |
- Model:
- SAMSUNG QE83S90HAEXXH
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Juzna Koreja
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.