- Šifra
- 142234
- Brand
- BENQ
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 5 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 100 Hz
- Tip panela
- IPS
| BENQ standardni monitor GW2790E | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 5 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 100 Hz |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Kontrast | 1.300:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 1178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI 1.4 | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 W x 2 |
| Tilt | -5° do 20° |
| Tehnologije | Flicker-free, Low Blue Light, ePaper, Eye Reminder, HDCP, 99% sRGB, AMA, Color Weakness mod, Gamma Adjustment |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 612 x 449 x 182 mm | |
| bez postolja - 612 x 384 x 64 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 5 kg | |
| bez postolja - 4,5 kg | |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| 99% sRGB, Brightness Intelligence Gen2 (B.I. Gen2) | |
- Model:
- BENQ GW2790E
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.