- Šifra
- 142906
- Brand
- AOC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 0,5 ms
- Rezolucija
- 2560 x 1440 pix
- Osvežavanje ekrana
- 180 Hz
- Tip panela
- IPS
| Aoc monitor Q27G4XF | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2560 x 1440 pix |
| Pozadinsko osvetljenje | W-LED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Vreme odziva | 0,5 ms (MPRT - Moving Picture Response Time) |
| Osvežavanje | 180 Hz |
| Osvetljenje | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | Da |
| Ultrawide | Ne |
| Ugao vidljivosti H/V | 178° / 178° |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 2.0 | |
| 1 x Display Port 1.4 | |
| 1 x Audio Out | |
| Zvučnici | Ne |
| Tilt | -3° ±2° ~ 21° ±2° |
| Swivel | -28° ±2° ~ 28° ±2° |
| Pivot | 90° ±2° ~ 90° ±2°a |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Tehnologije | Low blue light, Flicker Free, Kensington Lock, Quick release function, Game Colour, Motion Blur Reduction, Frame Counter, Smart Crosshair, Shadow Control |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem: 613 x 516 x 207 mm | |
| bez postolja: 613 x 366 x 51 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem: 5,3 kg | |
| bez postolja: 3,44 kg | |
| Težina pakovanja | 8,34 kg |
| Boja | Crna |
- Model:
- AOC Q27G4XF
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.