- Šifra
- 142295
- Brand
- AOC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 34"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,3 ms
| AOC gaming monitor CU34G4Z | |
| Dijagonala ekrana | 34" |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Tip panela | Fast VA |
| Zakrivljen ekran | da, 1500R |
| Vreme odziva | 1 ms (Gray to Gray), 0,3 ms (mprt) |
| Osvežavanje | 240 Hz |
| Osvetljenje | 450 nita |
| Kontrast | 2.500:1 |
| HDR | VESA Display HDR 400 |
| Ultrawide | 21:9 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4 | |
| 2 x HDMI 2.1 | |
| 1 x USB 3.2 tip B upstream | |
| 2 x USB 3.2 Gen 2 Tip A | |
| 3.5mm audio izlaz | |
| Tilt | -3,5/21,5° |
| Swivel | -20/20° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Tehnologije | Motion Blur Reduction, Shadow Control, Low input lag, G-menu, Game Colour, Game Mode |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 31 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 808,1 x 435,7~534,7 x 269,4 mm | |
| bez postolja - 808,1 x 368,4 x 109 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 8,62 kg | |
| bez postolja - 6,37 kg | |
| Boja | crna/crvena |
| Ostalo | |
| Anti-glare, Low Blue Light, PIP/PBP (Screen Split), Zakrivljenost 1500R, 94% of DCI-P3, 130.3% sRGB, 88.7% Adobe RGB, Crosshair, Kompatibilan sa PS5, Kompatibilan sa XBox S, Kompatibilan sa XBox X, Ugao nagiba od -3.5 do +21.5, USB Hub | |
- Model:
- AOC CU34G4Z
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.