- Šifra
- 142901
- Brand
- AOC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 4 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 75 Hz
- Tip panela
- IPS
| AOC monitor 27P2Q IPS WLED | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 4 ms |
| Osvežavanje | 75 Hz |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Dinamički kontrast | 50.000.000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178° / 178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Broj boja | 16,7 miliona |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 1 x HDMI 1.4 | |
| 1 x 3.5mm | |
| 1 x DVI | |
| 1 x VGA | |
| 4 x USB 3.2 | |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x2 W |
| Tilt | Da |
| Swivel | Da |
| Pivot | Da |
| Tehnologije | Low Blue Light, Flicker Free |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem: 613,6 x 51,1 x 369,5 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem: 5,49 kg | |
| Boja | Crna |
- Model:
- AOC 27P2Q
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.