- Šifra
- 142860
- Brand
- Logitech
- Način povezivanja
- bezicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 6
- Rezolucija
- 4000 dpi
- Konekcija
- Bluetooth
- Boja
- siva
| LOGITECH miš M850 L GRAPHITE | |
| Tip | bežični |
| Način povezivanja | Bluetooth, USB prijemnik |
| Domet | 10 m |
| Senzor | napredno optičko praćenje |
| Rezolucija | 400–4000 DPI |
| Broj tastera | 6 |
| Oblik miša | ergonomski |
| Dizajn miša | za dešnjake |
| Napajanje | 1 x AA baterija |
| Vreme rada | do 2 godine |
| Dimenzije | 121,3 x 74,3 x 44,2 mm |
| Težina | 102,9 g |
| Boja | siva |
| Ostalo | |
| Tehnologija senzora: napredno optičko praćenje (Advanced Optical Tracking) | |
| Točkić za skrolovanje: precizno skrolovanje red po red uz mogućnost vrlo brzog pomicanja | |
| Easy-Switch: povežite se na čak 3 uređaja istovremeno i jednostavno se prebacujte s jednog na drugi | |
| Logi Tune | |
| Logi Options+ | |
| Nominalna vrednost: 1000 | |
- Model:
- LOGITECH M850 L GRAPHITE 910-007715
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- PC CENTAR DOO
- Zemlja porekla:
- KINA
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.