| Havit mikrofon RGB GK55 2 m | |
| Namena | Mikrofon za računar |
| Osetljivost | -42 dB |
| Mikrofon | f6 mm |
| Dužina kabla | 2 m |
| Konektor | USB |
| RGB LED osvetljenje | |
| Dugme za uključivanje/isključivanje | |
| Anti-Noise | |
| Smanjenje buke | |
| Difuzna refleksija | |
| Podržani operativni sistemi | Windows |
| Prikupljanje uzoraka - pick-up pattern | Višesmerni (omni-direcional) |
| Impedansa | 2200 ohms |
| Frekventni odziv | 30Hz - 16KHz |
| Boja | crna |
- Model:
- Havit RGB GK55 2m
- Naziv i vrsta robe:
- MIKROFON I OPREMA
- Uvoznik:
- TYPHON TRADE ELECTRONICS DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.