LENOVO V15 G5 IRL, 15.6" FHD, Intel Core i5-13420H, 16GB, 512GB SSD, SRB, DOS, crna (83HF00GLYA)
Štampaj Skini PDF Dodaj u listu želja- Šifra
- 142671
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 16 GB DDR5
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
| Lenovo laptop V15 G5 IRL, 15,6" FHD, Intel Core i5-13420H, 16GB, 512GB SSD, SRB, DOS, crna (83HF00GLYA) | |
| Veličina ekrana | 15,6" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 pix |
| Opis ekrana | FHD IPS 300nits Anti-glare, 45% nTSC |
| Procesor | Intel Core™ i5 8-Core 13420H, do 4,6 GHz (12T, 12MB cache) |
| Grafika | Integrisana Intel® UHD Graphics |
| RAM Memorija | 16 GB SODIMM DDR5-5200 |
| SSD disk | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 nVMe® |
| Optički uređaj | ne |
| High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec | |
| Zvučnici | Stereo, 1,5 W x 2 |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Web kamera | HD 720p sa Privacy Shutter |
| Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN 100/1000M (RJ-45) | |
| Čitač otiska prsta | ne |
| Priključci | |
| 1 x HDMI® 1.4b | |
| 1 x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) | |
| 2 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) | |
| 1 x Ethernet (RJ-45) | |
| 1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo jack | |
| Tastatura | |
| slovni raspored tastera: SRB | |
| numerički deo tastature: da | |
| osvetljenje: ne | |
| Baterija | 47 Wh |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Kućište | plastika |
| Prošao vojni test MIL-STD-810H (21 test) | |
| TÜV Rheinland® Low Blue Light (softversko rešenje) | |
| Dimenzije | 359,2 x 235,8 x 18,3 mm |
| Težina | 1,61 kg |
| Boja | crna (Business Black) |
| Adapter | 65 W USB-C® (3-pin) |
- Model:
- LENOVO V15 G5 IRL, 15.6" FHD, Intel Core i5-13420H, 16GB, 512GB SSD, SRB, DOS, crna (83HF00GLYA)
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- COMTRADE DISTRIBUTION DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.