- Šifra
- 90584
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Hisense DLED televizor 65A6BG Smart 4K | |
| Dijagonala | 65" (165 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4K |
| Proporcija panela | 16:9 |
| Ugao vidljivosti | 178° |
| Širok opseg boja (WCG) | |
| Tehnologija pozadinskog osvetljenja | DLED |
| Vsync frekvencija | 60 Hz |
| Kontrast | 1200:1 |
| Osvetljenje slike | 300 nita |
| OS | VIDAA U5.0 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Digitalni i analogni tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Slika | |
| Index kriterijuma slike (PCI): 1600 | |
| HDR Tehnologija: HDR10, HDR 10+ | |
| HLG tehnologija | |
| Dolby Vision | |
| Podizanje rezolucije na Ultra HD | |
| MEMC tehnologija | |
| 3D digitalni filter | |
| MPEG smanjenje šuma | |
| Smanjenje šuma slike | |
| Ulazno kašnjenje u režimu igre: 20 ms | |
| Zvuk | |
| izlazna zvučna snaga: 2 x 10 W | |
| korisnički ekvilajzer | |
| Zvučna tehnologija: DTS Virtual X | |
| Media Plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Wi-Fi 802.11bgn/2,4 GHz | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI 2.0 x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| RF tjuner x 2 | |
| kompozitni (AV) ulaz | |
| mrežni RJ45 port | |
| S/PDIF izlaz | |
| audio (L/D) ulaz | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ 1.4 | |
| Funkcija Anyview Cast | |
| Funkcija Anyview Stream | DMP/DMR |
| Smartphone aplikacija | da |
| Podržani video formati | MPG, VOB, AVI, MPEG, MKV, WEBM, MP4, FLV, OGM, TS, WMV, OGG, MOV |
| Podržani audio formati | WMA, FLAC, MP2, MP3 |
| Podržani formati slika | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Važne aplikacije | |
| NBA | |
| YouTube Music | |
| Twitch | |
| Facebook Watch | |
| FITE | |
| Netflix | |
| UEFA TV | |
| YouTube | |
| Kidoodle tv | |
| Toon Goggles | |
| Prime Video | |
| Deezer | |
| Redbull TV | |
| Rakuten TV | |
| Plex | |
| Hungama Play | |
| Disney+ | |
| Media Plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Funkcija Time Shift | |
| Roditeljska kontrola | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 125 kWh/1000h |
| Max. potrošnja u režimu rada | 160 W |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Materijal okvira | plastika |
| Materijal kućišta | plastika |
| Dimenzije sa postoljem | 1452 x 896 x 291 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1452 x 834 x 74 mm |
| Neto težina aparata sa postoljem | 16,7 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 65A6BG
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.