SAMSUNG Galaxy A37 5GB 8GB/256GB Awesome Charcoal SM-A376BZAGEUC
Štampaj Skini PDF Dodaj u listu želja- Šifra
- 140365
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 8 GB
- Boja
- crna
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
- Veličina ekrana
- 6,7"
- Operativni sistem
- Android
- Bluetooth
- da
| Samsung mobilni telefon Galaxy A37 5GB 8GB/256GB Awesome Charcoal SM-A376BZAGEU | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7"/ 6,5" (zaobljeni uglovi) |
| Rezolucija | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Čipset | Exynos 1480 (4 nm) |
| Grafika | Xclipse 530 |
| SIM slot | Dual-SIM (SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM) |
| Veličina SIM kartice | Nano-SIM (4FF), Ugrađena SIM kartica |
| Operativni sistem | Android |
| Procesor | Octa-Core, 2.75GHz,2GHz |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Zadnja kamera | |
| Rezolucija (višestruka): 50.0 MP + 8.0 MP + 5.0 MP | |
| F broj (višestruki): F1.8 , F2.2 , F2.4 | |
| automatsko fokusiranje | |
| optička stabilizacija slike | |
| Zum zadnje kamere: Digitalni zum do 10x | |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija: 12.0 MP | |
| F-broj: F2.2 | |
| blic | |
| Senzori | |
| Akcelerometar | |
| senzor otiska prsta | |
| žiroskop | |
| geomagnetni senzor | |
| senzor svetlosti | |
| virtuelni senzor blizine | |
| 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM | |
| Bluetooth v5.3 | |
| GPS,Glonass,Beidou,Galileo,QZSS | |
| USB 2.0 Type-C | |
| Tastatura | Touch |
| Rezolucija snimanja video zapisa | UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| Vreme reprodukcije videa (sati) | Do 29 |
| Slow Motion | 240fps @HD |
| Audio i video | |
| Format za reprodukciju video zapisa: MP4,M4V,3GP,3G2,AVI,FLV,MKV,WEBM | |
| Rezolucija reprodukcije videa: UHD 4K (3840 x 2160)@60fps | |
| Format za reprodukciju zvuka: MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,AMR,AWB,FLAC,MID,MIDI,XMF,MXMF,IMY,RTTTL,RTX,OTA | |
| Baterija | 5000 mAh |
| Snaga punjenja | 10 / 45 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | 162,9 x 78,2 x 7,4 mm |
| Težina | 196 g |
| Boja | boja uglja (Charcoal) |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy A37 5GB 8GB/256GB Awesome Charcoal SM-A376BZAGEUC
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
