- Šifra
- 142232
- Brand
- MSI
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 23,6"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 1 ms
| MSI gaming monitor MAG 242C | |
| Dijagonala ekrana | 23,6" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip panela | VA |
| Zakrivljen ekran | da, 1500R |
| Vreme odziva | 1 ms (mprt) |
| Osvežavanje | 180 Hz |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Kontrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,27156 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2a | |
| 1 x HDMI 2.0b | |
| 1 x 3,5 mm Audio izlaz | |
| Tilt | -5° do 20° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Tehnologije | AI Vision |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 17 kWh/1000 h |
| VESA standard | VESA 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 539 x 220,1 x 394,5 mm | |
| bez postolja - 539 x 319,7 x 70,2 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3 kg | |
| Boja | crna |
| Ostalo | |
| Anti-glare, 10 bits (8 bits + FRC), 89.9% AdobeRGB, 115,8% sRGB, 91.5% of DCI-P3 | |
- Model:
- MSI MAG 242C
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.