- Šifra
- 142902
- Brand
- AOC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 23,8"
- Vreme odziva
- 4 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 100 Hz
- Tip panela
- IPS
| AOC monitor 24P3CV | |
| Dijagonala ekrana | 23,8" |
| Rezolucija | 1920×1080 (Full HD) |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 4 ms |
| Osvežavanje | 100 Hz |
| Osvetljenje | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 1.4 | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 1 x USB-C (DP Alt Mode, PD 65 W) | |
| 4 x USB-A | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x 3,5 mm audio | |
| Zvučnici | Integrisani zvučnici 2×2 W |
| Tilt | -5°/35° |
| Swivel | 180° |
| Pivot | -90°/90° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Tehnologije | Low Blue Light, Flicker-Free, Energy Star 8, EPEAT Gold |
| Energetska klasa | |
| Potrošnja energije | 18 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100×100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem: 540 × 200,1 × 384,4–502,9 mm | |
| bez postolja: 540 × 50,7 × 326,3 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem: 5,37 kg | |
| bez postolja: 3,66 kg | |
| Težina pakovanja | 8,31 kg |
| Boja | Crna |
- Model:
- AOC 24P3CV
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.