- Šifra
- 78123
- Brand
- VOX
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 65" [ 165 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| VOX DLED televizor 65ADWC2B UHD Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K (3840 x 2160) |
| Tip ekrana | Direct LED slim |
| Odziv slike | 60 Hz |
| Smart TV | da |
| Android 9.0 | |
| Tip tjunera | DVB-T2/C/S2 |
| H.265 HEVC | |
| HDR10, HLG | |
| Snaga zvučnika | 2 x 8 W RMS |
| Dolby Digital Plus(DD+) | |
| WiFi Integrisan, Miracast | |
| LAN | |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| 2 x Antena | |
| RJ-45 | |
| AV in | |
| izlaz za slušalice | |
| SPDIF | |
| CI | |
| PVR | |
| Hotel Mode | |
| Sleep Timer | |
| Višejezični OSD | |
| Tip postolja | nožice |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1464 x 906 x 258 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1464 x 845 x 85 mm |
| Težina | 20,5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- VOX 65ADWC2B UHD
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- ERG d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.