- Šifra
- 108225
- Brand
- VOX
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- WebOS
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| VOX DLED televizor 43WOS684B Smart | |
| Dijagonala ekrana | 43 (109 cm) |
| Rezolucija ekrana | Full HD 1920 x 1080 pix |
| Tehnologija ekrana | Direct LED slim |
| Operativni sistem | webOS |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T/C/T2/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| odziv slike: 60 Hz | |
| osvežavanje: 220 nit | |
| kontrast: 1200:1 | |
| 16,7 M boja | |
| ugao gledanja: 178°/178° | |
| odziv: 8 ms | |
| MEMC for 4K @60Hz | |
| DRM & HDR,HLG support | |
| Zvuk | |
| snaga zvučnika: 2 x 10 W RMS | |
| Dolby Digital | |
| WiFi | 2,4/5GHz, Miracast , WiDi, DLNA, AirPlay |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 1 x AV in | |
| 2 x Cable/Antenna In | |
| 1 x SPDIF out (optički) | |
| 1 x RJ45 | |
| 1 x CI+ | |
| ThinQ AI | glasovna kontrola |
| Podržava | Netflix, Amazon prime video, YouTube |
| PVR | |
| E-manual | |
| Višejezični OSD | |
| Sleep Timer | |
| Hotel Mode | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 45 kWh/1000h |
| Vesa standard | 200 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 955,2 x 605,3 x 206,8 mm |
| Dimenzije bez postolja | 955,2 x 556,2 x 89,4 mm |
| Težina neto/bruto | 6,3/8,5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- VOX 43WOS684B
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- ERG d.o.o
- Zemlja porekla:
- Turska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.