- Šifra
- 107458
- Brand
- VOX
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- DLED
- Dijagonala ekrana
- 43" [ 109 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- Operativni sistem
- Android
- HDR podrška
- da
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| VOX DLED televizor 43VAU754BHB Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 43 (109 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | Direct LED slim |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| H.265 | |
| Slika | |
| Odziv slike: 1800 PPI | |
| HDR (HDR10, HLG) | |
| Zvuk | |
| 2 x 8W RMS | |
| Dolby Audio | |
| Dolby ATMOS | |
| WiFi, Chromecast | |
| Bluetooth 5.1 | |
| LAN | da |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB x 2 | |
| Mini AV-IN | |
| LAN-Ethernet (RJ45) | |
| SPIDF out | |
| Smart | |
| Thinq Al | |
| Google Cast | |
| Google Assistant | |
| Hbbtv | |
| SMART aplikacije | Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Disney + |
| Multilanguage OSD | |
| Sleep Timer | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 51 kWh/1000h |
| Frameless dizajn | |
| Tip postolja | nožice |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem | 965 x 598 x 266 mm |
| Dimenzije bez postolja | 965 x 561 x 87 mm |
| Težina neto/bruto | 7/9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- VOX 43VAU754BHB
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- ERG DOO
- Zemlja porekla:
- Turska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.