- Šifra
- 86256
- Brand
- VIVAX
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 32" [ 81 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 (HD Ready)
- Smart
- ne
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Vivax LED televizor 32S61T2S2 | |
| Dijagonala | 32" (81 cm) |
| Max. rezolucija | 1366 X 768 (HD) |
| Tehnologija | LED |
| Osvetljenje | 220 cd/m2 |
| Smart TV | ne |
| Android | ne |
| TV tuner | DVB-T2 H.265/T/C/S2 |
| ATV Video Sistem PAL, SECAM, NTSC | |
| Slika | |
| odnos stranica16:9 | |
| temperature boje: Cold/Normal/Warm | |
| ugađanje pozadinskog osvjetljenja | |
| modovi prikaza: Auto / 4:3 / 16:9 / Just Scan / Zoom1 / Zoom2 | |
| modovi slike: Dynamic/Standard/Mild/Persona | |
| film Mode (3:2 pull down): Auto | |
| kontrast: 3000:1 (typ.) | |
| vrijeme odziva: 5 ms (typ.) | |
| ugao gledanja (H/V): 178/178° (typ.) | |
| broj prikazanih boja: 16,7M | |
| kvaliteta prikaza slike: 200 Hz Clear Motion Engine (CME) | |
| Zvuk | |
| audio izlazna snaga (RMS): 2 x 6 W | |
| ugrađeni zvučnici (donja strana) | |
| zvuk: AV Stereo | |
| mod zvuka: Standardno/Muzika/Film/Sport/Osobno | |
| AVC (Auto Kontrola jačine zvuika) | |
| kontrola zvuka: Duboki / Visoki / Balans | |
| DD (Dolby Digital) | |
| Povezivanje | |
| RF ulaz (Antena) x 1 (ANALOG, DVB-T2/T/C) | |
| F Input (Sattelite) x 1 (DVB-S2), F-tip | |
| HDMI 1.4a x 2 | |
| USB 2.0 x 1 | |
| Kompozitni x 1, Mini | |
| YPbPr ulaz x 1, Mini | |
| SCART | |
| SPDIF | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| USB spajanje | Movie / Music / Photo / Text |
| Podržani Video | formati H.265 / H.264 / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VC1 |
| Podržani Audio | formati MP3 / AAC / LPCM / Dolby DD |
| Podržani Slikovni formati | JPG / JPEG / BMP |
| USB PVR (Snimanje), Podrška USB podnaslova | |
| OSD jezic | |
| Zaključavanje | |
| CCD (Closed Caption) | |
| EPG | |
| Podnaslovi | |
| Teletext | |
| LCN | |
| Sat / Timer | |
| NICAM | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 29 kWh/1000 h |
| Napajanje | AC 100-240 V, 50/60 Hz, 54W |
| Odvojivo postolje (nogice) | |
| VESA standard | 150 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 732 x 480 x 206 mm |
| Dimenzije bez postolja | 732 x 435 x 85 mm |
| Težina neto/bruto | 4,3/ 5,9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- VIVAX 32S61T2S2
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.