- Šifra
- 55670
- Brand
- TOSHIBA
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Toshiba DLED televizor 55V5863DG Smart TV 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 pix UHD |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos stranica | 16:9 |
| 3D tehnologija | ne |
| Smart TV | da |
| Dual Core procesor | |
| Android | ne |
| Osvežavanje | 1700 Total Picture Quality |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| UHD preko satelitske veze | |
| HEVC (H.265) Decoder | |
| Slika | |
| HDR: HDR10, HLG, Dolby Vision HDR | |
| Dolby Vision HDR | |
| UHD Upscaler | |
| režimi slike: dinamički, igre, sportovi, bioskop, prirodni, korisnički | |
| Zvuk | |
| Audio izlazna snaga (RMS): 2 x 10 W | |
| Dolby Audio | |
| DTS™ Decoder: DTS HD + DTS TruSurround | |
| Tip zvučnika: Donji zvučnik | |
| Ekvilajzer: 5-pojasni | |
| Ger (D) + Nicam Stereo | |
| Režimi zvuka: muzika, film, govor, klasika, flat, korisnik | |
| USB Podržani fajlovi | |
| video:.mpg, .mpeg, .dat, .vob, .mkv, .mp4, .mov, .flv, .3gp, .avi | |
| audio: .mp3, .wma, .wav | |
| fotografija: .jpg, .jpeg, .bmp, .png | |
| WiFi | |
| Miracast | |
| LAN | |
| Priključci | |
| RF ulaz | |
| HDMI 1.4 x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| VGA (PC in - D-Sub15) | |
| RJ45 | |
| CI+ | |
| Komponentni (YPbPr) ulaz: putem VGA | |
| Kompozitni video/audio ulaz | |
| Digitalni audio izlaz (optički) | |
| Izlaz za slušalice | |
| Smart TV | |
| Toshiba Smart Portal | |
| HBB TV ver 1.5, FollowMe TV | |
| Veb pregledač | |
| Netflix, Netflix 4K, YouTube, YouTube 4K | |
| Aplikacija pametnog vodiča | |
| Aplikacija pametnog daljinskog upravljača | |
| PVR | |
| Multimedijalni plejer | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Elektronski Programski vodič (EPG) | |
| Automatsko pretraživanje | |
| USB kloniranje liste kanala | |
| Teletekst | |
| Blokada za decu | |
| NTSC reprodukcija | |
| Osnovni hotelski režim | |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Godišnja potrošnja energije | 125 kWh |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) | 1243 x 768 x 203 mm |
| Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) | 1243 x 722 x 74 mm |
| Neto težina | 17,5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- TOSHIBA 55V5863DG
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Turska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.