- Šifra
- 64477
- Brand
- TOSHIBA
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Toshiba DLED televizor 55TL5A63DG Smart 4K | |
| Veličina Ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 3840 x 2160 Ultra HD 4k |
| Forma ekrana | ravan |
| Odnos strana | 16:9 |
| Svetlost | 350 cd/m2 |
| Total Picture Quality | 2000 |
| 3D tehnologija | ne |
| Dual Core CPU | |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuneri | HD DVB-T2/C/S2 i Analogni |
| HEVC (H.265) Decoder | |
| Video | |
| HDR | |
| Dolby Vision HDR | |
| UHD Upscaler | |
| Režimi Slike: Dinamički, Igre, Sportovi, Bioskop, Prirodni, Korisnički | |
| Audio | |
| Sound by Onkyo | |
| Audio izlazna snaga (RMS): 2 x 10 W + 12 W | |
| Dolby Audio™ | |
| DTS™ Decoder DTS HD + DTS TruSurround | |
| Interni Subwoofer | |
| Tip zvučnika: Down Firing | |
| Ekvilajzer: 5-pojasni | |
| Ger (D) + Nicam Stereo | |
| Režimi zvuka: Muzika, Film, Govor, Klasika, Flat, Korisnik | |
| USB podržani formati | |
| video: .mpg, .mpeg, .dat, .vob, .mkv, .mp4, .mov, .flv, .3gp, .avi; | |
| audio: .mp3, .wma, .wav | |
| picture: .jpg, .jpeg, .bmp, .png | |
| WiFi, Miracast | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| Ulaz za antenu | |
| HDMI™ x 4 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| VGA (PC in - D-Sub15) | |
| RJ-45 | |
| Komponentni (YPbPr) ulaz preko VGA | |
| Kompozitni video/audio ulaz | |
| Digitalni audio izlaz optički | |
| Izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Smart funkcije | |
| Toshiba Smart Portal | |
| HBB TV ver 1.5 | |
| Veb pregledač | |
| Netflix | |
| Prime Video | |
| Netflix 4K | |
| YouTube™ | |
| YouTube™ 4K | |
| FollowMe TV | |
| Audio-Video Sharing (AVS) | |
| Aplikacija pametnog vodiča | |
| Aplikacija pametnog daljinskog upravljača | |
| Amazon Works with Alexa | |
| Multimedijalni plejer | |
| USB snimanje (PVR Ready) | |
| USB kloniranje liste kanala | |
| HDMI™ ARC Preko HDMI™2 | |
| HDMI™ CEC | |
| Elektronski Programski vodič (EPG) | |
| Automatsko pretraživanje | |
| Teletekst | |
| Blokada za decu | |
| NTSC reprodukcija | |
| Osnovni hotelski režim | |
| Energetska klasa | A+ |
| Potrošnja energije | 125 kWh/god |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1243 x 785 x 203 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1243 x 756 x 74 mm |
| Bruto/neto težina | 23/18 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- TOSHIBA 55TL5A63DG
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Turska
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.