- Šifra
- 87720
- Brand
- TOSHIBA
- Energetski razred:
-
- Dijagonala ekrana
- 55" [ 140 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 3840 x 2160 (4K)
- Smart
- da
- DVB-T2
- da
- DVB-S2
- da
- DVB-S
- ne
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Toshiba QLED televizor 55QA4C63DG Smrt 4K | |
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Tip panela | QLED |
| Quad Core procesor | |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Video | |
| Total Picture Quality: 2500 | |
| HDR | |
| Dolby Vision HDR | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| UHD Upscaler | |
| UHD sa satelita | |
| HEVC (H.265) Decoder | |
| modovi: User, Standard, Vivid, Sport, Movie, Game | |
| Zvuk | |
| izlazna audio snaga (RMS): 2 x 12 W | |
| Dolbi Audio ™ | |
| DTS ™ dekoder | |
| Interni sabwufer | |
| Sound by Onkyo | |
| Equalizer: 5 band | |
| Ger (D) + Nicam Stereo | |
| modovi: Smart, Movie, Music, News | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB | |
| antenski | |
| RJ-45 | |
| Digital Audio izlaz optički | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| HDMI™ ARC | prekoHDMI2 |
| HDMI™ CEC | |
| Google Assistant | |
| Chromecast Built | |
| Google Play Store | |
| Smart | |
| Toshiba Smart Portal: Android TV | |
| HBB TV ver 1.5 | |
| Netflix, Netflix 4K | |
| Prime Video | |
| YouTube™, YouTube™ 4K | |
| Podržani formati | |
| video: Video: .mpg, .mpeg, .dat, .vob, .mkv, .mp4, .mov, .flv, .3gp, .avi | |
| audio: mp3, .wma, .wav | |
| fotografije: .jpg, .jpeg, .bmp, .png | |
| Media Player | |
| USB Recording (PVR Ready) | |
| Electronic Program Guide (EPG) | |
| Automatska pretraga | |
| Teletext | |
| OSD jezici | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 77 kWh/1000 h |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 1237 x 738 x 250 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1237 x 715 x 66 mm |
| Neto/Bruto težina | 14,5/19,5 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- TOSHIBA 55QA4C63DG
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.